Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nu-Vu 254-1013 8.5 Inch Gasket Kit with Sealant for Food Processing
Item:
#1192854
Technical details
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 254-1013 |
| Manufacturer Part # | 254-1013 |
| Height | 1.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Nu-Vu 254-1013 8.5 Inch Gasket Kit with Sealant for Food Processing
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 254-1013 With Sealant
