Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu aftermarket hot dog equipment.
- Engineered to match existing Nu-Vu units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nu-Vu 254-1002 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 254-1002 12 Inch Gasket Kit with Sealant and Roller
| Fits with Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 254-1002 |
| Manufacturer Part # | 254-1002 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 254-1002 With Sealant And Roller
