Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 25373-1 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 25373-1 1.75 Inch 4 Position Rotary Switch for Electric Ovens
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 25373-1 |
| Manufacturer Part # | 25373-1 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Spain |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 25373-1 4 Position Rotary Switch, (8) 1/4" Tab Term 25a 250vac, Montague Oven Vectaire 70/115/vectair Ii (03/15/10)
