Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2533300 1.55 Inch Valve Tubing for Commercial Refrigeration
Item:
#1228051
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2533300 |
| Manufacturer Part # | 2533300 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2533300 1.55 Inch Valve Tubing for Commercial Refrigeration
$6.15
Unit price
/
Unavailable