Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco aftermarket french fry cutter replacement parts and accessories.
- Engineered to match existing Nieco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nieco 25332 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 25332 2.7 Inch Combination Wrench with Corrosion Resistant Alloy Steel
| Fits with Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25332 |
| Manufacturer Part # | 25332 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 15.1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25332 Tool Combination Wrench
