Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 25322001S 12 Inch Middle Evaporator Fan Motor - Corrosion Resistant
Item:
#1484395
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 25322001S |
| Manufacturer Part # | 25322001S |
| Height | 8.9" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 10.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 25322001S 12 Inch Middle Evaporator Fan Motor - Corrosion Resistant
