RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco hot dog equipment.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 25322 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 25322 14 Inch Reflector Top Incend 94 to Enhance Heat Reflection
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25322 |
| Manufacturer Part # | 25322 |
| Height | 3.25" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 9.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25322 Reflector Top Incend 94 #name
