RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 25303 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 25303 30 Inch Reflector Shield Stainless Steel with High Temperature Resistance
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25303 |
| Manufacturer Part # | 25303 |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25303 Reflector Shield
