Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 25302601S 5.15 Inch OEM Motor air-cooled for refrigeration applications
Item:
#1484376
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 25302601S |
| Manufacturer Part # | 25302601S |
| Height | 3.75" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 25302601S 5.15 Inch OEM Motor air-cooled for refrigeration applications
$814.31
Unit price
/
Unavailable