- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 2530243-1 2.9 Inch Probe Temperature Stainless Steel with Corrosion-Resistance
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 2530243-1 |
| Manufacturer Part # | 2530243-1 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 2530243-1 Probe Temperature
