Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 25254 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 25254 Clips Hi Limit Kit Commercial Equipment Thermal Protection
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 25254 |
| Manufacturer Part # | 25254 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 25254 Hi Limit Kit W/clips
