Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 2525 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 2525 1.75 Inch Rocker Switch Spdt Black for Cooking Equipment
| Fits with Manufacturer | Royal Range |
|---|---|
| Model Number | 2525 |
| Manufacturer Part # | 2525 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Range 2525 Rocker Switch Spdt (on-on) 3 Tabs 1/4" Black, 10a-250v 15a-125v Rocker 7/8" X 1-1/2", Cleveland Steamer Convection Steamer 21-cet-8 21-cet-16., Imperial Oven Series Icv Icvd., Dcs Oven Fsco., Southbend Oven Eb/eh Sleb/eh
