Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nieco 25228 17 Inch Enhancement Kit for Food Processing Equipment
Item:
#1324692
Technical details
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 25228 |
| Manufacturer Part # | 25228 |
| Height | 5" |
| Width | 17" |
| Depth | 24" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nieco 25228 17 Inch Enhancement Kit for Food Processing Equipment
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 25228 Enhancement Kit