RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 252277 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 252277 14-1/2 Inch Long Pilaster Stainless Steel for Beverage Air Systems
| Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | 252277 |
| Manufacturer Part # | 252277 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 14.45" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Franke 252277 Pilaster, 14-1/2" Long, Beverage Air Sp27 Sp48 Sp48-12m Sp60 Sp60-18m Sp72, Ucf27 Ucf27-23 Ucf27a Ucf48 Ucf48a Ucr-27a-23 Ucr20, Ucr34 Wtf-27 Wtf27 Wtf27a Wtf48 Wtr-27 Wtr119 Wtr27, Wtr27a Wtr41 Wtr46 Wtr48a Wtr48a-23 Wtr60 Wtr60a-23, Wtr67 Wtr72a Wtr93 Wtrf-27
