RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2521014 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 2521014 5.8 Inch Digital Timer Stainless Steel for Food Processing
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2521014 |
| Manufacturer Part # | 2521014 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2521014 Kitretrotimerdig To Manu Al
