RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 252-60115 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 252-60115 18 Inch OEM Filtration Cartridge for Foodservice
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 252-60115 |
| Manufacturer Part # | 252-60115 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 252-60115 Sx22rk
