RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 252-2004 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 252-2004 Switch Door Screw Terminal for Commercial Ovens
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 252-2004 |
| Manufacturer Part # | 252-2004 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 252-2004 Push Button Door Switch Screw Term With Wires.., Nu-vu Oven Op-(2 3) Sub123 Co-16.
