RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 252-1022 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 252-1022 3.8 Inch Audible Buzzer with Volume Control
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 252-1022 |
| Manufacturer Part # | 252-1022 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 252-1022 Assybuzzer W/ Volume Con Trol 1
