RestaurantSupply.com is your trusted source for Other insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 252-1020 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 252-1020 4.9 Inch Mechanical Timer 60 Minute Electric Control Panel
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 252-1020 |
| Manufacturer Part # | 252-1020 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 252-1020 Timer60 Min230 Volt50hz
