Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 252-10120 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 252-10120 20-Inch Pre-Filter Cartridge OEM Durable Filtration
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 252-10120 |
| Manufacturer Part # | 252-10120 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 252-10120 Filter Cartridge 20" Pre
