Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie aftermarket glass racks.
- Engineered to match existing Vollrath/Idea-Medalie units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vollrath/Idea-Medalie 2519010-1 glass racks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 2519010-1 Low Water Thermostat 300 Degree Fahrenheit Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 2519010-1 |
| Manufacturer Part # | 2519010-1 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 2519010-1 Low Water Thermostat 300 F(n/c)
