- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 2518 Transformer 4.35 Inch 120v to 12v Electric OEM Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2518 |
| Manufacturer Part # | 2518 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2518 Transformer Primary 120v Secondary 12v 20va, 2 Mount Holes 2-3/4" Ctrs. Enclosed Coil 3/16" & 1/4" Tabs, Frymaster Fryer Bimh-(14 52) Fm-45 Mach(52 352) Mjh-50, Computer Magic Ii & Iii, Marshall Air, Broiler 2424g Fr15bg Fr15bs Fr24bg Fr69bg Fr1212bg, Fr1515s., Warmer Kk6
