RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 251525 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 251525 1 Inch Night Cover Curtain Retractable Polymer Utility
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 251525 |
| Manufacturer Part # | 251525 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 251525 Night Cover Curtain Ret Ractable