- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 25142 1/4 Inch Tube Silicone Vent OEM Grade for Beverage Equipment
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 25142 |
| Manufacturer Part # | 25142 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 13" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 25142 Tube Silicone Vent 1/4 Id