Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2512600 33 Inch Burner Box Bottom Gas Stainless Steel with Easy Cleaning
Item:
#1227871
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2512600 |
| Manufacturer Part # | 2512600 |
| Height | 2" |
| Width | 33" |
| Depth | 34" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2512600 33 Inch Burner Box Bottom Gas Stainless Steel with Easy Cleaning
