RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 250743-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 250743-01 1 Inch Water Supply Tube OEM Replacement
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 250743-01 |
| Manufacturer Part # | 250743-01 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 250743-01 Water Supply Tube