- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 2501067 6.45 Inch Replacement Motor for Refrigeration and Ice Machines
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2501067 |
| Manufacturer Part # | 2501067 |
| Height | 5.7" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 3.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2501067 Kitreplmotor4fasco6 5/16
