RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2501065 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 2501065 10 Inch OEM Motor 1/3 Horsepower Electric Corrosion Resistant
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 2501065 |
| Manufacturer Part # | 2501065 |
| Height | 10.25" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 16" |
| Weight | 17.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 2501065 Kitmotor1/3hpdv10cage 12 0v 2 S
