RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2501059 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 2501059 10 Inch Motor Assembly Electric OEM Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2501059 |
| Manufacturer Part # | 2501059 |
| Height | 10.3" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15.8" |
| Weight | 18.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2501059 Motor Assy1/3hpdv8cage
