FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 2501050 5.45 Inch Motor Assembly OEM for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 2501050 |
| Manufacturer Part # | 2501050 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 2501050 Motor Assy 1/3 Hpdv 8 Ca Ge Lon
