FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other heated shelving parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2501036 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 2501036 Electric Motor Assembly for Commercial Refrigeration and Ice
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2501036 |
| Manufacturer Part # | 2501036 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2501036 Motor Assy1/3 Hp Emerson Dual