FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 2501009 1/3 Hp Electric Motor Dual for OEM Refrigeration
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2501009 |
| Manufacturer Part # | 2501009 |
| Height | 10.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2501009 Motor Assy1/3 Hp Emerson Dual