FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2501004 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 2501004 12 Inch Electric Motor Assembly 1/3 Hp OEM Replacement
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2501004 |
| Manufacturer Part # | 2501004 |
| Height | 10.3" |
| Width | 12" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 16.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2501004 Motor Assy1/3 Hp Emerson Dual
