RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500135021 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2500135021 9 Inch OEM Electric Motor Assembly for Commercial Use
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500135021 |
| Manufacturer Part # | 2500135021 |
| Height | 13" |
| Width | 9.63" |
| Depth | 12.63" |
| Weight | 25.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500135021 115v 1/4hp 1ph 1725rpm
