FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500132080 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2500132080 OEM Rear Hood Assembly Stainless Steel for Jade Range
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500132080 |
| Manufacturer Part # | 2500132080 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500132080 Rear Hood Assy. Kc 36