RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial broilers.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500127478 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2500127478 18 Inch Width Front Shelf Weld Assembly Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500127478 |
| Manufacturer Part # | 2500127478 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500127478 Front Shelf Weld Assy 18 X 6