RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial broilers.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500127432 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2500127432 Handle with Jbb Jshbi Brass Oiler - OEM
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500127432 |
| Manufacturer Part # | 2500127432 |
| Height | 1.9" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500127432 Handle W/a Jbb Jshbi Br Oiler
