RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500126665 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2500126665 5 Inch Drawer Track Assembly Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500126665 |
| Manufacturer Part # | 2500126665 |
| Height | 4.63" |
| Width | 5" |
| Depth | 36.75" |
| Weight | 4.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500126665 Drawer Track Assy. Mega Rh Ref
