FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 250-2014 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 250-2014 Width 7.55 Inch Electric Motorproofer Stainless Steel with Humidity Control
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 250-2014 |
| Manufacturer Part # | 250-2014 |
| Height | 7.4" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 4.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 250-2014 Motorprooferautomist Uni Ts/ /x