FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 250-2008 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 250-2008 10 Inch OEM Electric Motor 1/4hp Corrosion Resistant
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 250-2008 |
| Manufacturer Part # | 250-2008 |
| Height | 10.3" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 13.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 250-2008 Motor1/4hp9cage
