RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu aftermarket heated shelving parts and accessories.
- Engineered to match existing Nu-Vu units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nu-Vu 250-2004 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 250-2004 10 Inch Fan Assembly Electric Air-Cooled Aluminum Blades
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 250-2004 |
| Manufacturer Part # | 250-2004 |
| Height | 9.8" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 5.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 250-2004 Fan Assy 115v 60hz 1550rpm
