FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 250-1050 Width 5.45 Inch Electric Motor Assembly 1/3 Horsepower
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 250-1050 |
| Manufacturer Part # | 250-1050 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 250-1050 Motor Assy 1/3 Hpdv 8 Ca Ge Lon
