FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 250-1029 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 250-1029 9 Inch Electric Motor Assembly Dual Emerson
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 250-1029 |
| Manufacturer Part # | 250-1029 |
| Height | 8.6" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 8.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 250-1029 Motor Assy1/3 Hp Emerson Dual
