FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 250-1006 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 250-1006 10 Inch Electric Motor Assy 1/4 Hp Emerson Short
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 250-1006 |
| Manufacturer Part # | 250-1006 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 15.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 250-1006 Motor Assy1/4 Hp Emerson Short