RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 250-00310 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 250-00310 OEM Kit for Grindmaster Spm 05.zz0125.002
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 250-00310 |
| Manufacturer Part # | 250-00310 |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 250-00310 Pm Kit Mp Spm 05.zz0125.002