Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 250-00260 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 250-00260 10 Inch Air Heated Shuttle Stainless Steel with Graphic
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 250-00260 |
| Manufacturer Part # | 250-00260 |
| Height | 1.05" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 250-00260 Kit Graphic Air Heated Shuttle