RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 250-00126 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 250-00126 Maintenance Kit for Grindmaster Beverage Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 250-00126 |
| Manufacturer Part # | 250-00126 |
| Height | 2.2" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 250-00126 Kit Preventive Maintenancecs 2d
