RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 250-00119 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 250-00119 Kit Preventive Maintenance for Grindmaster Coffee Brews
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 250-00119 |
| Manufacturer Part # | 250-00119 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 250-00119 Kit Preventive Maintenance Cfb
