RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 25-49910BL ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 25-49910BL 48 Inch Curtain Foodservice PVC Clear Access Divider
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 25-49910BL |
| Manufacturer Part # | 25-49910BL |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 25-49910BL Curtain