- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Structural Concepts 25-02147BZP 26 Inch Air Return Deck Pan Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 25-02147BZP |
| Manufacturer Part # | 25-02147BZP |
| Height | 2" |
| Width | 26" |
| Depth | 48" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 25-02147BZP Deck Pan Air Return Flp8.5588